Wednesday, September 28, 2022
More

  Sipas “Harpersbazaar”: Këto modele çantash janë një “must” për vjeshtën

  Çantat në formën e kovës do të jenë trendi i vjeshtës 2022. Edhe prerjet gjysmë hënë, drejtkëndësh do të mbeten modelet më të kërkuara për kombinimet e muajve shtator, tetor dhe nëntor.

  Nuancat që do kryesojnë janë ato të tokës, nga bezha, kafe e lehtë, gri, e zezë, apo jeshile.

  “Harperbazaar” ka renditur modelet më të kërkuara dhe ne i sjellim ato më poshtë për ju:

  Other Articles

  spot_img

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  spot_imgspot_img