Monday, November 28, 2022
More

  Model i flokëve me gjatësi mesatare; Trendi që po përqafohet nga VIP-at! Ja disa sugjerime

  Kur pushimet verore mbarojnë, ju filloni të mendoni të ndryshoni disa gjëra në pamjen tuaj. Për shembull, shtatori është si një vit i ri i dytë dhe kjo është arsyeja pse nevoja për një ndryshim tejkalon çdo tjetër. Pra, nëse vërtet po mendoni të bëni disa ndryshime, atëherë duhet të filloni nga flokët. Flokët tuaj kanë nevojë për një detoksifikimi total pasi janë ekspozuar në diell dhe në kontakt me kripën e detit dhe rërën. Nëse nuk keni në mendje një model flokësh tipike, ne kemi një sugjerim për ju: modelin e flokëve me gjatësi mesatare.

  - Advertisement -

  Kjo pamje nuk është saktësisht e re. Në fakt është një ringjallje e një prej modeleve më të njohura të flokëve të viteve ’90.

  Modelet e flokëve mesatarë janë ato që kërkojnë të gjitha yjet. Përsa i përket modeleve perfekte të flokëve mesatarë, vendi më i mirë për të kërkuar frymëzim stili janë personazhet e famshëm, sepse ata e kanë përqafuar këtë trend.

  Kourtney Kardashian, Olivia Culpo, Selena Gomez dhe shumë të tjerë dëshmojnë se flokët e shkurtër janë prerja e flokëve të vjeshtës 2022. Ata po tundin modele të reja flokësh të shkurtër bob, duke u dhënë atyre një pamje të freskët pasi i kanë mbijetuar vapës së verës.

  Prerjet mesatare janë disa nga stilet tona të preferuara në skenën e modës, ndaj menduam t’i mbledhim në një postim për frymëzimin tuaj.

   

  Other Articles

  spot_img

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  spot_imgspot_img