Home Celebrities Një dokumentar për Johnny Depp dhe Amber Heard! Ja çfarë historish të papublikuara do dalin në dritë

Një dokumentar për Johnny Depp dhe Amber Heard! Ja çfarë historish të papublikuara do dalin në dritë

0
Një dokumentar për Johnny Depp dhe Amber Heard! Ja çfarë historish të papublikuara do dalin në dritë

Dramat mes Johnny Depp dhe Amber Heard mesa duket nuk kanë fund.

Pas përfundimit të gjyqit ku fitoi aktori Depp, ai ka në plan që të publikojë më datë 30 korrik një dokumentar që do të flasë për të gjithë gjyqin dhe prapaskenat e historisë së tyre që ka çmendur rrjetin në mbarë botën.

Dokumentarin do përfshijë intervista ekskluzive dhe detaje për atë që ndodhi mes ish-çiftit.

Pjesa e parë e këtij dokumentari përfshin intervista të detajuara dhe ekskluzive me avokatët David Sherborne dhe Sasha Ëass QC.

Pjesa e dytë do të përfshijë intervista me Camille Vasquez dhe Benjamin G. Cheë, avokatët e Depp-it të cilët i dhanë aktorit drejtësinë që ai donte.

Dokumentari ka për qëllim të tregojë punën e bërë nga avokatët në gjyqin e shpifjes së Johnny Depp në Londër gjatë vitit 2020.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here