Sunday, September 24, 2023
More
  Beauty Fair Albania 2022: Zbulohen datat kur do mbahet panairi më i madh i bukurisë!

  Beauty Fair Albania është panairi më i madh i bukurisë, i organizuar nga Isida Mollaymeri.

  Që prej vitit 2019 ka nisur traditën e përvitshme në Shqipëri duke mbledhur brand-e shumë të njohura të bukurisë në një hapësirë të përbashkët siç është Pallati i Kongreseve.

  - Advertisement -

  Edicioni i parë i #BFA u realizua në 2019. Në vitin 2020 pati një pauzë për shkak të situatës së rënduar që u krijua nga pandemia globale, ndërsa në vitin 2021 u rikthye në sheshin Italia.  

  Beauty Fair Albania do rikthehet sërish në maj të këtij viti në Pallatin e Kongreseve dhe sivjet #BFA shënon edicionin e tretë.

  Mbrëmjen e djeshme janë zbuluar edhe datat se kur do të mbahet panairi më i madh i bukurisë.

  Stafi ka bërë me dije se Beauty Fair Albania ju le takim të gjithëve me datat 29/30 Prill dhe në 1 Maj në Pallatin e Kongreseve.

  Beauty Fair Albania në këtë edicion të tretë vjen me Paula Mehmetukaj si imazh zyrtar dhe Egzon Berisha si imazh mashkullor.

  Ky është viti i Tirana Youth Capital dhe prandaj Beauty Fair Albania mendoi të vijë nën shkëlqimin e imazheve të reja.

  Në Panairin më të madh të Bukurisë në Shqipëri do të gjeni gjithçka për vajzat dhe djemtë që e duan të bukurën, që kujdesen për veten me produkte profesionale e që rrezatojnë bukurinë.

  Kompanitë më të mira shqiptare të kozmetikës do t’i gjeni aty për të përkëdhelur veten me produktet e tyre, ku pse jo të përfitoni nga ofertat e surprizat që ata kanë menduar.

  Një gjë është e sigurt: të gjithë ata që duan të gjejnë produktet e duhuara për flokët, fytyrën, apo lëkurën mjafton të bëjnë një xhiro në #BFA dhe nuk do të zhgënjehen.

  Ju pret një edicion i paharrueshëm!

  Other Articles

  spot_img

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  spot_imgspot_img