Sunday, June 23, 2024
More
  Si është të xhirosh me Amarin? Jua tregon Olta me disa foto!

  Përmes disa fotove, Olta Gixhari ka zbuluar se gjatë xhirimeve nuk ka ndarë nga vetja dashurinë e saj më të madhe, Amar, i cili ka dashur ta shoqërojë mamin edhe në punë.

  “O mami mele Main me vete te puna se nuk bej piu piu mire? 🥹Dhe ja perfundimi”, ka shkruar Olta krah postimit ku shihet Amar sërish në lëvizje teksa Olta xhiron.

  - Advertisement -

  Kujtojmë se së fundmi emri i Gixharit është përfolur se do të jetë pjesë e kastit të jurisë së “Dancing With The Stars”.

  Other Articles

  spot_img

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  spot_imgspot_img