Sunday, September 24, 2023
More
  Nëse jeni të dashuruar, dëgjoni këto këngë që do t’ju ndezin fluturat në stomak!

  Dashuria konsiderohet ndjenja më sublime dhe e bukur nga të gjithë dhe e vërteta është se të gjithë përjetojnë magjishëm çfo ndjesi kur janë të dashuruar.
  Muzika që dëgjojmë kur jemi të dashuruar na lidh më pas edhe me kujtime apo çaste të caktuara!
  Më poshtë ju rendisim një listë me 10 këngët që duhet të dëgjoni patjetër sot, nëse jeni të dashuruar:

  - Advertisement -

  1- Leonard Cohen- Dance me to the end of love

  2- Bon Jovi- Always

  3- Scorpsipns- Still loving you

  4- Ed Sheeran- Photograph

  5- Beyonce- Drunk in love

  6- Adriano Celentano- Io non so parlar d’amore

  7- Eros Ramazzotti- Fuoco nel fuoco

  8- Rihanna- Love on the brain

  9- Fabrizio De Andre- La ballata dell’ amore

  10- Norah Jones- Come away with me

  Other Articles

  spot_img

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  spot_imgspot_img