Home Celebrities Kaq thjeshtë dhe bukur, Fifi pozon dhe hedh një kunjë për mediat e shkruara

Kaq thjeshtë dhe bukur, Fifi pozon dhe hedh një kunjë për mediat e shkruara

0
Kaq thjeshtë dhe bukur, Fifi pozon dhe hedh një kunjë për mediat e shkruara

Në fotot e fundit, Fifi ka ardhur më natyrale se asnjëherë tjetër. Këngëtarja ka pozuar pa shumë grim, me xhaketën e zezë para kamerës.

“Ekskluzive: Fifi pozon nudo”, ka shkruar këngëtarja duke ironizuar jo pak mediat e shkruara.

Gjatë kësaj periudhe artistja ka sjellë një sërë projektesh muzikore dhe në pak ditë pritet të sjellë edhe këngën në Festivalin e fundvitit 61./beautyfairalbania.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here