Home Celebrities Kryetari i bashkisë së New York prezanton së bashku me Ardit Gjebrean “Kënga Magjike 2022”

Kryetari i bashkisë së New York prezanton së bashku me Ardit Gjebrean “Kënga Magjike 2022”

0
Kryetari i bashkisë së New York prezanton së bashku me Ardit Gjebrean “Kënga Magjike 2022”

Eric Adams, kryetari i bashkisë së New York ka drejtuar mbrëmjen e sotme së bashku me Ardit Gjebrean spektaklin e “Kenga Magjike 2022”.

Adams ka prezantuar djalin e tij në konkurs, sakaq mes të qeshurash ka pohuar se djali i tij ndihej kaq shume shqiptar tashmë që është pjesë e spektaklit të madh të muzikës.

Këtë vit “Kenga Magjike” bëri bashkë artistë shqiptarë dhe ndërkombëtarë duke e çuar kështu këtë realizim në një nivel suksesi tepër të lartë./beautyfairalbania.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here