Home Celebrities Për veshje plot shkëlqim dhe për t’u dukur yll shikoni Jonida Maliqin

Për veshje plot shkëlqim dhe për t’u dukur yll shikoni Jonida Maliqin

0
Për veshje plot shkëlqim dhe për t’u dukur yll shikoni Jonida Maliqin

Në këtë edicion të “Kënga Magjike”, Jonida Maliqi ka shkëlqyer me veshjet e zgjedhura përgjatë spektaklit.

Në netët e spektaklit, Jonida ka zgjedhur disa fustane të gjatë, detaji kryesor i të cilëve ka qenë shkëlqimi, i cili ndryshe nga çfarë jemi mësuar të shohim duket tejet fin dhe elegant.

Nëse deri më tani keni pasur dyshime, si të dukeni bukur, plot klas e të keni vëmendjen e sytë e të gjithëve, mjafton të shikoni zgjedhjet e Jonidës, e cila nuk gabon asnjëherë!/beautyfairalbania.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here