Home Celebrities Kjo është dëshira e Dojnës sa herë sheh Nolan Sol dhe lidhet me Vlashentin

Kjo është dëshira e Dojnës sa herë sheh Nolan Sol dhe lidhet me Vlashentin

0
Kjo është dëshira e Dojnës sa herë sheh Nolan Sol dhe lidhet me Vlashentin

Përmes disa momenteve me Vlashentin, Dojna ka treguar një nga çastet më emocionuese dhe që i japin kaq shumë lumturi me familjen e saj.

“Zemra ime kur te rritesh uroj te behesh nje baba si babai yt. Ai ka qene githmone aty qe nga dita e pare per te te vendosur ne gjirin tim dhe eshte aty çdo nate krah mamit tend.

Ndai kur ai te ushqen me po te njejten dashuri, mua me mbushet zemra plot”, ka shkruar Mema krah postimit të fundit në rrjetet sociale.

Dojna dhe Vlashent u bënë prindër për herë të parë me Nolan Sol disa javë më parë e që nga ai moment kanë ndarë momente të ndryshime me dashurinë e tyre të vogël të madhe./beautyfairalbania.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here