Home Celebrities “E kanë kthyer në strategji djegien e flokëve”, Bieta Sulo tregon se ç’ndodh me stilistët

“E kanë kthyer në strategji djegien e flokëve”, Bieta Sulo tregon se ç’ndodh me stilistët

0
“E kanë kthyer në strategji djegien e flokëve”, Bieta Sulo tregon se ç’ndodh me stilistët

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Bieta Sulo ka zgjedhur të flasë publikisht për dëmin që mund t’i shkaktojnë flokëve stilistë të ndryshëm.

“F L O K Ë T

Gjysma e bukurise, keshtu thuhet e keshtu duket se eshte. Por se fundmi po vihet re nje prirje: i percellojme tonat per t’i shtuar ne menyre artificiale. Nuk kam asgje kunder atyre qe duan te kene me shume floke apo te plotesojne performancen e tyre, por kur e ke, RUAJE.

Eshte kriminale qe ka edhe nga ata/ato stiliste flokesh (edhe te famshem madje) qe e kane kthyer ne strategji pune djegien e flokeve natyrale, per ta patur serish “prene” e tyre ne sallon e per t’iu gjendur me zgjidhjen magjike: shtim flokesh.

Si perfundim? Ai/ajo ka vjele me shume para, ty te eshte shkaterruar floku yt dhe ke harxhuar “qimet e kokes”, ne te gjitha kuptimet”, ka shkruar moderatorja.

Sulo ka tërhequr gjithmonë vëmendjen për flokët e gjatë dhe të shëndetshëm që kanë marrë gjithmonë vëmendjen e audiencës./beautyfairalbania.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here