Home Celebrities Beatrix Ramosaj mendon se ky veprim i “Top Channel” është pak i çuditshëm…

Beatrix Ramosaj mendon se ky veprim i “Top Channel” është pak i çuditshëm…

0
Beatrix Ramosaj mendon se ky veprim i “Top Channel” është pak i çuditshëm…

Përmes një statusi në “Twitter”, Beatrix Ramosaj ka treguar se diçka nuk shkon mes saj dhe Top Medias.

“A nuk është e çuditshme që vetëm ‘Më ndikon’ nuk transmetohet në My music?”, ka shkruar ajo.

Përmes këtij postimi, këngëtarja ka nënkuptuar se nuk ruan një marrëdhënie normale me drejtuesit e televizionit. Sakaq projekti i fundit u publikua pak ditë më parë dhe pati reagime pozitive në rrjet./beautyfairalbania.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here