Home Celebrities Tingujt e Flori Mumajesit i ngrejnë të gjithë në këmbë, njëjtë si tani…

Tingujt e Flori Mumajesit i ngrejnë të gjithë në këmbë, njëjtë si tani…

0
Tingujt e Flori Mumajesit i ngrejnë të gjithë në këmbë, njëjtë si tani…

Një tingull i Flori Mumajesit i ngre të gjithë menjëherë në këmbë!

Postimet e fundit të artistit e kanë provuar këtë fakt, teksa copëza të projekteve të reja muzikore, kanë sjellë njëherazi kërkesën një dhe të vetme të fansave të tij: të publikojë projektet e reja muzikore!

Vetëm pak orë më parë, Flori publikoi “mbaroj për ty”, e cila pati menjëherë reagime pozitive nga ndjekësit që i kishte munguar kaq shumë krijimtaria e Florit.

Mumajesi ka treguar se ka edhe një bashkëpunim me Fifin, i cili po i mban ndezur kureshtjen gjithë audiencës për ta dëgjuar dhe shijuar të plotë./beautyfairalbania.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here