Home Celebrities Këto janë pushimet e familjes Selimi në Toskana të Italisë

Këto janë pushimet e familjes Selimi në Toskana të Italisë

0
Këto janë pushimet e familjes Selimi në Toskana të Italisë

Përmes një albumi të gjerë fotosh e videosh, Marina ka zbuluar pak momente nga udhëtimi i fundit i familjes Selimi.

“Udhëtimi i familjes”, ka shkruar Marina krah postimit ku shihet Marget e veshur me një kostum të kuq në krahët e mamit.

Familja ka zgjedhur Toskanën e Italisë për të pushuar, ndërsa kujtojmë se postimet me vogëlushen janë ndër më të rrallat, ndaj dhe marrin vëmendjen maksimale./beautyfairalbania.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here