Sunday, September 24, 2023
More
  Mjegull për asgjë, ja ç’fshihet pas fotos së Khloe Kardashian me Michele Morrone

  Një foto e vetme e Khloe Kardashian krah aktorit italian të filmit “365 days”, Michele Morrone, mjaftoi që në rrjet të qarkullonte lajmi se dyshja është në një lidhje dashurie.

  - Advertisement -

  Ata u shfaqën bashkë në javën e modës në Milano.

  Së fundmi burime pranë dyshes për “TMZ” treguan se Khloe dhe Michele u takuan për herë të parë në fundjavë në sfilatën e modës së Kim Kardashian me Dolce & Gabbana.

  Një mik i aktorit u shpres se stilisti i D&G i kërkoi atij dhe Khloe të bënin një foto së bashku dhe ata pranuan.

  Kaq mjaftoi që gjithçka të përkthehej në lajm, ndonëse mes tyre nuk ka asgjë./beautyfairalbania.al

  Other Articles

  spot_img

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  spot_imgspot_img