Monday, November 28, 2022
More

  Ardit Gjebrea mirëpret Luanën në “Tv Klan”

  Me një foto krah Luanës në ambientet e punës, Ardit Gjebrea ka zgjedhur t’i urojë mirëseardhjen mdoeratores në “Tv Klan”.

  - Advertisement -

  “Mirë se vjen! @luanavjollca

  Duke qënë se jemi në një stinë magjike, i tillë qoftë edhe rrugëtimi yt në familjen Klan me projektet e tua 😍”, ka shkruar Arditi krah postimit që ka marrë menjëherë shumë komente.

  Luana tregoi disa javë më parë se kishte lëvizur nën logon e “Tv Klan”, e fill pas këtij momenti nisën edhe shakatë nga kolegë të saj.

  Alketa Vejsiu dhe Ermal Mamaqi vendosën ta komentonin me humor në natën e parë të “Dance With Me” ardhjen e Luanës, ndërsa Gjebrea vendosi ta urojë me këtë postim./beautyfairalbania.al

  Other Articles

  spot_img

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  spot_imgspot_img