Monday, November 28, 2022
More

  Mund të dukeni edhe ekstravagante me të zezën, si Elvana, Nora apo Dhurata

  Ngjyra e zezë nuk del nga moda edhe kur e kthen këtë ngjyrë në ekstravagante.

  - Advertisement -

  Përtej modelit standart të veshjeve në ngjyrë të zezë, këngëtaret e njohura shqiptare kanë zgjedhur që hera herës të veshin body me prerje të theksuara duke treguar format e tyre.

  Elvana Gjata, Dhurata Dora apo Nora Istrefi kanë guxuar të duken tërheqëse dhe serioze në të njëjtën kohë.

  Ne ju sjellim më poshtë kombinimet e tyre:/beautyfairalbania.al

  Other Articles

  spot_img

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  spot_imgspot_img