Sunday, September 24, 2023
More
  Brenda dasmës së Armina Mevlanit dhe Shkëlzen Berishës

  Vëmendjen maksimale ditën e djeshme e ka marrë celebrimi i dashurisë së Armina Mevlanit dhe Shkëlzen Berishës pas fejesës së dyshes në vitin 2018.

  - Advertisement -

  Pjesë e dasmës ishin personazhe nga bota e artit, televizionit, kulturës e politikës.

  Një moment i cili mori vëmendjen ishte fjalimi i Sali Berishës, i cili pohoi se gjëja më e mirë që Zeni ka bërë, ka qenë se fitoi zemrën e Arminës.

  Armina dhe Shkëlzeni e hapën dasmën me kërcimin e parë nën tingujt e këngës të Christina Aguilera “Hoy tengo ganas de ti”./beautyfairalbania.al

  Other Articles

  spot_img

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  spot_imgspot_img