Monday, November 28, 2022
More

  Këtë vjeshtë ju duhen baluke të prera në këtë model

  Flokët me volum dhe baluket e gjata do të jenë tendenca e re e modës.

  - Advertisement -

  Vajzat e njohura të showbiz-it shqiptar kanë guxuar menjëherë me këtë trend, ku në fokus është modeli i flokëve të Rachel tek seriali ilonik “Friends”.


  Flokë shumë të fryra dhe baluke që janë të gjata deri në mesin e fytyrës, ky model do ju bëjë të dukeni edhe më interesante dhe plot stil.

  Morena Taraku, Ori Nebijaj dhe Fjoralba Ponari ju japin një mendje me prerjen e tyre, ju zgjidhni!/beautyfairalbania.al

  Other Articles

  spot_img

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  spot_imgspot_img