Monday, November 28, 2022
More

  Gjejeni pak çfarë bëri Kanye West kësaj here për Kim Kardashian?

  Me një postim në llogarinë e tij, Kanye West ka treguar se e di se si ndihet Londra në këto momente.

  - Advertisement -

  “Londër e di si ndihesh, unë e humba mbretëreshën time gjithashtu”, ka shkruar reperi në postimin i cili u kthye viral në pak minuta.

  Nga ndjekësit e West, besohet se ky dedikim lidhet me ish partneren e tij dhe mamanë e fëmijëve, Kim Kardashian.

  Pas ndarjes së tyre dhe akuzave të shumta Kim deklaroi lidhjen e saj me Pete Devidson, me të cilin i dha fund pak muaj më vonë.

  Fill pas kësaj ndarje nuk kanë munguar edhe ngacmimet e Kanye West për Pete në rrjetet e tij sociale.

  Sakaq Kim ka vendosur të mos i hedhë aspak sytë tek reperi e të mos reagojë në asnjë formë./beautyfairalbania.al

  Other Articles

  spot_img

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  spot_imgspot_img