Monday, November 28, 2022
More

  5 kombinime të këmishave “oversize”, inspiruar nga Jona Spahiu

  Këmishat “oversize” të veshura sipër një “crop top-i” apo bluzeve të shkurtra janë thirrja më e fundit e modës. Mjafton që ta kombinoni me një palë pantallona të çfarëdoshme, të gjata apo të shkurtra vendoseni ju, megjithatë kaq do të mjaftonte për të krijuar “look-un” tuaj ideal të kësaj vere.

  - Advertisement -

  Edhe për vjeshtën këmishat e mëdha kombinuar me një pulovër mbi shpatulla mbeten një zgjedhje shumë “cool”.

  Jona Spahiu ka ndarë në Instagramin e saj disa prej zgjedhjeve, nga këmisha “must” në ngjyrë të bardhë deri tek ajo jeshile, bojëqielli apo me vija.

  Ne ju sjellim më poshtë një galeri fotosh dhe ju merrni një mendje se si do të jetë veshja juaj e radhës:

  Other Articles

  spot_img

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  spot_imgspot_img