Monday, November 28, 2022
More

  Video/ “Beauty Fair Albania”, Pallati Kongreseve kthehet për 2 ditë në Qendër të bukurisë

  Panairi i parë i dedikuar bukurisë ne tërësinë e saj hap dyert në fundjavë në kryeqytet, për të gjithë të apasionuarit pas produkteve që kjo industri ofron për femrat dhe për meshkuj.
  Me rreth 50 brende dedikuar bukurisë ky event bën bashkë në 2 ditë, 18 dhe 19 Maj, produktet inovative, kremrat e ndryshëm për lëkurën, make up, linjat e parfumeve si dhe çdo detaj tjetër përkujdesje.

  - Advertisement -

  Në çdo blerje në “Beauty Fair Albania” do të keni mundësi të përfitoni ulje çmimesh, ndërkohë që organizatorët paralajmërojnë edhe surpriza të tjera.
  Gjatë panairit nuk do të mungojnë seancat e dedikuara të këshillimit nga qendrat e bukurisë, testimi i produkteve te tyre nga vizitoret e gjithashtu do te kenë mundësinë te provojnë aplikimin e këtyre produkteve.


  Nga:gazetashqiptare.al

  Other Articles

  spot_img

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  spot_imgspot_img