Home Panairs “Beauty Fair Albania”, me 18 maj hap dyert panairi i bukurisë

“Beauty Fair Albania”, me 18 maj hap dyert panairi i bukurisë

0
“Beauty Fair Albania”, me 18 maj hap dyert panairi i bukurisë

“Beauty Fair Albania”, me 18 maj hap dyert panairi i bukurisë
Panairi më i madh bukurisë në kryeqytet hap dyert në fundjavë për të gjithë të apasionuarit pas produkteve që kjo industri ofron për femrat ashtu edhe për meshkujt.

Eventi i Beauty Fair Albania në Pallatin e Kongreseve sjell rreth 50 brande që nga produktet inovative, kremrat e ndryshëm për lëkurën, make up, linja e parfumeve si dhe çdo detaj tjetër përkujdesje.
Në çdo blerje në “Beauty Fair Albania” do të keni mundësi të përfitoni ulje çmimesh, ndërkohë që organizatorët paralajmërojnë edhe surpriza të tjera.

Gjatë këtij panairi në datat 18 dhe 19 maj nuk do të mungojnë seancat e dedikuara të këshillimit nga qendrat e bukurisë, të cilët do të ndajnë me të gjithë vizitorët përvojat e aplikimit të këtyre produkteve.

Nga:https://www.oranews.tv/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here