Sunday, December 3, 2023
More
  Balerina e njohur vjen me ‘Beauty Fair Albania’

  Një ndër balerinat më seksi dhe më të talentuara në Shqipëri, Isida Mollaymeri, është duke punuar me një projekt të ri.

  Ajo përveç vallëzimit e koreografive ka nisur një projekt të ri bashkë me gazetarin Eraldo Rexho, të titulluar ‘Beauty Fair Albania’, panairi më i madh i bukurisë i cili do të mbahet në muajin maj.

  - Advertisement -

  Si imazh i këtij panairi do të jetë vajza e bukur shqiptare, Adrola Dushi por ende nuk është bërë e ditur se cilat marka të bukurisë do të marin pjesë.

  Në këtë event do të jenë edhe shumë fytyra të njohura, gazetarë e prezantues të ndryshëm.

  Isida është marë me kërcim edhe në spektaklin ‘Dancing With The Stars Albania

  Nga:https://indeksonline.net/

  Other Articles

  spot_img

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  spot_imgspot_img