Sunday, June 23, 2024
More
  Gati për surpriza? Holta Dulaku ju rezervon një të tillë!

  Holta Dulaku është një emër mjaft i njohur tani kur flasim për spektaklet dhe realizimin e “reality show” që marrin vëmendjen maksimale nga teleshikuesit!

  Kur themi “Dancing With The Stars”, kujtojmë se Dulaku ishte e para që e solli këtë patentë për vite radhazi, duke bërë që ndjekësit ta dashuronin atë format.

  - Advertisement -

  Por çfarë po “gatuan” tanimë Holta?

  Ka qenë stilisti i njohur, Ardi Asllani i cili na ka treguar se diçka po përgatitet. Ai ka publikuar një foto me një peisazh fantastik, ku duket Holta dhe krah saj ka shkruar: “Seç ka në mendje kjo producentja”, ndërsa e shoqëron postimin me emoji-n që tregojnë se po flet për një fermë.

  Gjithashtu në Instagram-in e Holtës është parë një foto tjetër, teksa kuptohet se ka qenë në Zvicër dhe në sfond ka përdorur muzikën e njohur të Haidi-t. 

  Nuk dihet ende se çfarë po përgatit producenta e njohur; ama dimë se magjia ndodh kur Holta vendoa prekjen e saj!

  Ju jeni gati për surpriza?

  Edhe ne…

  Other Articles

  spot_img

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  spot_imgspot_img