Sunday, December 3, 2023
More
  Kapse, varëse, unaza… të gjithë aksesorët që mund t’ju duhen këtë sezon

  Aksesorët e verës mbeten detajet më të lezetshme të veshjeve e kombinimeve tona.
  Me një aksesor të vetëm ju mund t’i jepni pamjes suaj një ndryshim të dukshëm.

  Por cilat pritet të jenë aksesorët “must” për këtë sezon?
  Kapset e flokëve, varset gold, unazat, çantat e vogla, sandalet me rripa dhe orat do të kryesojnë listën tuaj.
  Gati t’i hidhni një sy?

  - Advertisement -


  Other Articles

  spot_img

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  spot_imgspot_img