Sunday, June 23, 2024
More
  Për vjeshtën bëni gati buzët e kuqe gjak!

  Trendet e modës ndryshojnë, edhe ato të “makeup” gjithashtu.

  E ndonëse tendencat e fundit tek ngjyrat e makeup na kanë çuar te ato të tokës, buzët e kuqe nuk dalin asnjëherë nga moda.

  - Advertisement -

  Disa zgjedhin të mos i lyejnë sytë, duke ia lënë vëmendjen buzëve, disa të tjerë përdorin ngjyra toke te sytë duke i dhënë fokusin e duhur të kuqes.

  A është e kuqja një ngjyrë për guximtarët dhe si mund të kombinohet ajo?

  Më poshtë keni disa sugjerime!

  Other Articles

  spot_img

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  spot_imgspot_img