Sunday, September 24, 2023
More
  Ngjyrave të forta mos ju ndani!

  Këtë verë edhe ngjyrat neon do të jenë në listën e nuancave tuaja të preferuara.
  Sara Hoxha e Ledrit dhe Sara Hoxha, trashëgimtarja e Top Channel, kanë treguar se veshjet me ngjyrat e ndezura nuk kanë ikur nga moda.

  Njëra pranë detit dhe tjetra në festë ditëlindje, kanë zgjedhur veshje me ngjyrë shumë të fortë.
  Gati të guxoni edhe ju?

  - Advertisement -

  Other Articles

  spot_img

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  spot_imgspot_img