Home Celebrities Argjira mban vendin e parë si partnerja më e mirë e Gracianos në kërcim

Argjira mban vendin e parë si partnerja më e mirë e Gracianos në kërcim

0
Argjira mban vendin e parë si partnerja më e mirë e Gracianos në kërcim

Përmes një video në llogaritë individuale, Argjira dhe Graciano na kanë zbuluar se këtë të dielë do të mundet t’i shohim të dy duke kërcyer. Plot pasion dhe profesionalizëm, Graciano duket se ka mësuar Argjirën të jetë një super partnere në kërcim, sakaq moderatorja ka shkruar se të plotë ndjekësit do të mundin ta shohin kërcimin ditën e dielë.

Kjo zgjedhje e të dyve duket se ka tërhequr vëmendjen edhe të ndjekësve në rrjetet sociale, të cilët janë gjithë sy e veshë për këtë performancë të çiftit./beautyfairalbania.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here