Sunday, December 3, 2023
More
  Princ George dha përgjigjen më epike në një diskutim me shokun e klasës

  Një përgjigje e pafajshme e Princ George në shkollë, është kthyer në lajmin kryesor të mediave të shkruara.

  Burime pranë familjes mbretërore, kanë pohuar se vogëlushi gjatë një debati me shokun e klasës i theksoi familjen mbretërore.

  - Advertisement -

  Djali i madh i princit William dhe Kate Middleton i ka treguar shokut të klasës “të bëj kujdes me të sepse i ati i tij do të jetë mbreti i ardhshëm”.

  Kaq ka mjaftuar që në rrjet të nisin diskutimet, pavarësisht përgjigjes fëmijnore të tij./beautyfairalbania.al

   

  Other Articles

  spot_img

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  spot_imgspot_img