Sunday, September 24, 2023
More
  Çfarë nënkuptoi Bora me: “Na lini të kërcejmë”?

  Me një foto në studion e “Më lër të flas”, Bora dhe Donaldi konfirmuan dhe njëherë marrëdhënien e tyre.

  - Advertisement -

  “Na lini të kërcejmë”, shkroi moderatorja në postim duke i lënë vendin shumë hamendësimeve.

  Disa e lidhën këtë mbishkrim me spektaklin e kërcimit që pritet të nisë më 7 tetor, “Dancing With The Stars”, ndërsa të tjetë ndjekës e kuptuan si një thirrje të Borës për të shijuar raportin e shumëkomentuar me Donaldin.

  Në promon e re të programit u zbuluan edhe disa prej pyetjeve që Bora ka marrë në emision, përgjigjet e të cilave do të zbulohen kur formati të nisë transmetimin.

  Sa kaq, ndjekësit kanë ende pyetjet e tyre, mes tyre njëra është: A po kërkon Bora qetësi për historinë e dashurisë me Donaldin?/beautyfulalbania.al

  Other Articles

  spot_img

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  spot_imgspot_img