Thursday, September 29, 2022
More

  Ky model fundi është trendi më i pëlqyer nga bota e modës

  Dua Lipa e ka veshur një të tillë. Madonna e ka veshur një të tillë. Po flasim për modelin e fundit më të pëlqyer të momentit.

  Në formën e firzamonikës, me prerje fikse, këto funde pritet të jenë tendenca e fundit e modës.

  Modelet e gjatë dhe të shkurtër gjithashtu, blogeret e huaja kanë zgjedhur t’i kombinojnë me bluze çfarëdo lart, duke vendosur theksin tek thekat e fundit.

  Ky model me printet plot ngjyra dhe figura pritet që shumë shpejt të jetë në modë edhe këtu. Duke u larguar nga ngjyrat e thjeshta, kësaj here të gjithë do të guxojnë me këtë model!

  Other Articles

  spot_img

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  spot_imgspot_img