Thursday, September 29, 2022
More

  Bora Zemani ka vetëm një model të preferuar kur vjen puna tek flokët

  Flokët e kapura bisht dhe me baluket e gjata lëshuar janë modeli më interesant i sezonit vjeshtë dimër 2022.

  Këtë model mund ta keni rastisur shpesh në profilin e Bora Zemanit, e cila edhe në promon e “Dancing With The Stars” u shfaq me këtë model flokësh.

  Sakaq moderatorja ka mbajtur këtë pamje edhe në pushime apo koncerte ku ka qenë prezente.

  I parë më herët tek personazhe të njohur ndërkombëtarë, si Britney Spears, Bora na bindi me këtë model se duhet t’i kthehemi edhe njëherë.

  Other Articles

  spot_img

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  spot_imgspot_img