Sunday, December 3, 2023
More
  Endi Demneri shkëlqen në sfilatën e “Miss Universe”!

  Bukuroshja shqiptare, Endi Demneri ka shkëlqyer në gjysmëfinalen e Miss Universe. Endi ka parakaluar me shqiponjën e madhe duke përfaqësuar denjësisht Shqipërinë. E duartrokitur dhe e mbështetur nga publiku, Endi është klasifikuar në 5 vajzat më të pëlqyera dhe të komentuara online.

  Nuk dihet ende se cili do të jetë rezultati i këtij konkurrimi, por deri më tani, mund të themi me plot gojë se Endi e ka përfaqësuar denjësisht vendin e saj.

  - Advertisement -

  Other Articles

  spot_img

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  spot_imgspot_img