Saturday, June 22, 2024
More
  Tendenca e fundit e bukurisë: Lëri flokët siç i ke!

  Një lajm i mirë për të gjithë vajzat, që stresohen çdo ditë se si do i stilojnë flokët e tyre, ka ardhur.

  Ato nuk do të lodhen më duke përdorur pjastër çdo ditë për të drejtuar flokët, sidomos tani në sezonin e verës që është më e vështirë që ato të qëndrojnë ashtu siç i doni ju.

  - Advertisement -

  Fatmirësisht trendi që do dominojë tek flokët do të jenë ato sa më natyrale. Pra e thënë sa më thjesht: lëri flokët siç i ke dhe mos ju bëni asgjë, pasi do të jeni në koherencë me tendencat më të fundit të modës dhe bukurisë.

   

  Një tjetër metodë që stilistët kanë sugjeruar është që t’i kapni flokët gërsheta në darkë në mënyrë që kur të zgjoheni në mëngjes t’ju jeni krijuar disa onde natyrale shumë të këndshme.

  Other Articles

  spot_img

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  spot_imgspot_img