Sunday, December 3, 2023
More
  Thonjtë më “in” të vjeshtës? Në këtë ngjyrë!

  Thonjtë e kuq gjak janë modeli më i preferuar për vjeshtën dhe këtë e kanë treguar edhe zgjedhjet e shumta të vajzave.

  Kjo ngjyrë kombinohet më së miri me nuancat e vjeshtës si kafja, e zeza, bezha apo gri.
  Në formë ovale ose katrore, kjo ngjyrë do t’i përshtatet më së miri kombinimeve tuaja.

  - Advertisement -

  Ne ju sjellim më poshtë disa shembuj:

  Other Articles

  spot_img

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  spot_imgspot_img