Sunday, December 3, 2023
More
  Disa ide thonjsh për tetorin!

  Pse ta nisni muajin e ri me thonjë jo të rregull që nuk janë të pastër dhe të kuruar estetikisht?

  Prandaj menjëherë lini takim me estetisten tuaj, por para se të shkoni ne po ju japim disa ide se si t’i bëni thonjtë gjatë muajit prill.

  - Advertisement -

  Jemi zyrtarisht në muajin e vjeshtës prandaj ngjyrat që do dominojnë do jenë kafe, e kuqe dhe nuanca sa më pranë ngjyrave të tokës.

  Other Articles

  spot_img

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  spot_imgspot_img