Sunday, September 24, 2023
More
  Çfarë ju duhet në vjeshtë? Një xhaketë xhins!

  Në nisje të vjeshtës, të gjithë kanë ato dyshimet se çfarë të veshin për të shmangur vapën, por dhe temperaturat e ulta në darkë.

  Për të plotësuar çdo “look” tuajin, revistat ndërkombëtare sugjerojnë se ju duhet me patjetër një xhaketë xhins “oversize”.

  - Advertisement -

  Në nuanca të lehta, ose blu e fortë, zgjedhjen e bëni varësisht shijeve!

  Ne ju sjellim më poshtë një galeri xhaketash, të cilat mund t’i zgjidhni në përditshmëri apo dhe darkat e freskëta të shtatorit:

  Other Articles

  spot_img

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  spot_imgspot_img