Saturday, June 22, 2024
More
  Një trend i rikthyer! Gati ta provoni?

  TikToku na rikthen në vitet ’90, duke përqafuar trendin e vetullave të holla. Frymëzuar nga Naomi Campbell, Carla Bruni dhe shumë yje të tjerë që shkëlqyen gjatë kësaj epoke, sot, vetullat e holla mesa duket do rikthehen në trendin e momentit.

  - Advertisement -

  Supermodelja e njohur Bella Hadid ka qenë që po e përqafoj si trend.

  Other Articles

  spot_img

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  spot_imgspot_img