Sunday, September 24, 2023
More
  “Cosmopolitan” sjell disa shembuj “makeup-i” për këtë verë!

  Ditët e ngrohta po vijnë dhe bashkë me kohën e bukur, ato po sjellin një sërë tendencash argëtuese përsa i përket grimit të sezonit verës 2023

  Revista prestigjoze “Cosmopolitan” na ka prezantuar me disa trende që mund t’i përqafojë çdokush pasi mund të gjejnë dhe atë lloj makeup-i që mund t’i përafrohet stilit të gjithsecilit.

  • Penel i zi i sfumuar
  - Advertisement -

  • Ton sysh me ngjyrat paste

  • Vetulla të krehura, por jo perfekte

  • Ton gold dhe sa më shumë shkëlqim

  • Ton sysh dhe penel me ngjyra shumë të forta

  • Peneli grafik

  • Ton sysh në ngjyrë të gjelbër

  • Buzë koral – të kuqe

  Other Articles

  spot_img

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  spot_imgspot_img