Sunday, September 24, 2023
More
  Sara Hoxha sapo ju dha një super ide se si të grimoheni këtë verë!

  Mbrëmja e djeshme ishte plot emocione për Sara Hoxhën, e cila festonte prezantimin e albumit të ri të Ledrit, “Një goat për ty”.
  Megjithatë detajet që morën vëmendjen maksimale ishin veshja dhe grimi i Sarës.
  Me një makeup në ngjyra toke, Hoxha dukej sa natyrale dhe gati e palyer falë kombinimt të duhur të ngjyrave.
  Me siguri ky grim do të jetë i preferuar edhe për shumë vajza të tjera:

  Other Articles

  spot_img

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  spot_imgspot_img