Sunday, September 24, 2023
More
  Ky është “makeup-i” perfekt për sezonin Pranverë- Verë

  Makeup-i këtë pranverë-verë do të jetë kaq i lehtë.
  Duke kombinuar ngjyrat e lehta, qerpikët me pak rimel, do të dukeni e freskët dhe pastër.
  Grim që duket sikur nuk ke vendosur asgjë, është trendi i preferuar për këtë sezon.

  Si të grimoheni në daljen e radhës? Ne ju sjellim një galeri fotosh me sugjerime:

  - Advertisement -

  Other Articles

  spot_img

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  spot_imgspot_img