Home Celebrities Marina dhe Luana na tregojnë më mirë se çfarë bën motra për motrën

Marina dhe Luana na tregojnë më mirë se çfarë bën motra për motrën

0
Marina dhe Luana na tregojnë më mirë se çfarë bën motra për motrën

Në mbrëmjen e rikthimit të Luanës në ekran, moderatorja tregoi se mbështetja më e madhe ishte motra e saj, Marina. Vajzat treguan me videot se ishin dorë për dore e duket se këtë moment edhe Luana ia ka kthyer Marinës.

“Motra për motrën”, ka shkruar Marina krah videos ku shfaqet Luana e cila e shoqëron në çdo moment gjatë xhirimeve në “Klanifornia”.

Luana u rikthye të dielën e kaluar në “ZemërLuana” në “Tv Klan” dhe u prit mjaft mirë nga audienca e cila e kishte ndjerë mungesën e moderatores dhe energjinë e saj./beautyfairalbania.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here