Monday, November 28, 2022
More

  Pra u kuptuam, gjithçka xhins…

  Nga revistat prestigjioze tek kombinimet e personazheve të njohur shqiptarë, kombinimi i gjithi xhins do të jetë tendenca më e dashur e modës për këtë vjeshtë.

  - Advertisement -

  Duke alternuar xhinsin në të njëjtin ngjyrë, Jonida Maliqi, Cindy Marina apo Amarda Toska kanë treguar zgjedhjet e tyre.

  Jonida ka preferuan xhins në blu të errët, Cindy xhinsin në tonalitete më të hapura dhe Amarda gjithashtu.

  Nëse deri tani nuk e keni gjetur guximin për një kombinim të tillë, mos dyshoni tek shijet tuaja! Komplimentet që do të merrni nuk do të mungojnë./beautyfairalbania.al

  Other Articles

  spot_img

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  spot_imgspot_img