Wednesday, September 28, 2022
More

  Sytë katër nga stilimet yll të Nensi Dojakës

  Rripa të hollë, tyle dhe asimetri. Ky është stili i stilistes shqiptare, Nensi Dojaka e cila ka shkëlqyer në koleksionet e fundit të prezantuara në javën e modës.

  Personazhe të njohur të “Hollywood” si Beyonce, Zendaya kanë zgjedhur stilimet e Dojakës në daljet e tyre në tapetin e kuq.


  Ne ju sjellim më poshtë disa nga stilimet e Nensit, që do t’ju frymëzojnë për mbrëmjet e vjeshtës:

  Other Articles

  spot_img

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  spot_imgspot_img