Sunday, September 24, 2023
More
  Cilën nga këto paraqitje të Kim Kardashian do zgjidhnit për shtatorin?

  Kim Kardashian është duke shijuar vjeshtën në New York. Ylli ndërkombëtar është fotografuar nga paparacët me dy veshje të ndryshme ku nuk ka munguar e zeza.

  Në njërën ditë ajo ka zgjedhur pantallonat me printe tigri kombinuar me golfin e zi pas trupit dhe syzet që mbulonin pjesën e syve.

  - Advertisement -

  Ndërsa ditën tjetër ka zgjedhur sërish një golf të zi pas trupit me fundin e zi.

  Modeli i syzeve të diellit mbetet ai sportiv, i cili është dhe trendi më i fundit nga bota e modës.

  Ju cilën prej kombinimeve do të zgjidhnit?

  Kujtojmë se këtë të enjte nis sezoni i radhës i Kardashians, për të cilën deri më tani nuk është publikuar asnjë promo.

  Other Articles

  spot_img

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  spot_imgspot_img