Sunday, September 24, 2023
More
  Atletet që duhet të blini për të shtyrë vjeshtën dhe dimrin

   

  Në sezonin e vjeshtës dhe dimrit, do t’ju duhen patjetër disa modele atletesh për të qenë në një hap me modën.
  New Balance

  - Advertisement -

  Neë Balance ka parë një valë të re popullariteti vitet e fundit duke kulmuar me bashkëpunimin e tyre të fundit me Miu Miu duke i bërë ata edhe më të dëshirueshëm. Vishni me një fustan të zi të shkurtër, ose një fund mini me tegela dhe një xhaketë për meshkuj.
  Adidas

  Nëse ka një kompani sportive që po përjeton një popullaritet të madh, ajo është Adidas Originals. Modelet e tij më retro po rifitojnë interesin dhe Kate Moss në vitet ’90 e veshur me Adidas Gazelle është kthyer në vëmendje.
  Këpucë patina

  Shumë stile të viteve 2000 janë rikthyer në modë, por këpucët patina nuk ishin në mesin e tyre. Silueta e saj e gjerë dhe e ngritur në pjesën e pasme dallohet, me modelin ‘Dunk Low’ të Nike që është një nga opsionet më të mira për një veshje interesante dhe rinore./beautyfairalbania.al

  Other Articles

  spot_img

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  spot_imgspot_img