Sunday, December 3, 2023
More
  Si të shmangni urinë gjatë orëve të natës?

  Sa herë ju ka ndodhur të zgjoheni në mes të natës dhe të ndjeni uri?

  Me siguri sepse nuk po hani darkë që të humbni kilet, ose po hani lehtë për të njëjtën arsye. Ka disa ushqime ama, që nuk të lejojnë të dalësh nga dieta, por të ndihmojnë me oreksin edhe në mes të natës.
  Pini qumësht para se të flini, nëse nuk doni të zgjoheni natën.
  Hani bajame nëse ju hahen të ëmbla.
  Bëni ca karrota në formë patatinash dhe piqini në furrë. Mbajini për çdo rast nëse ju hahen të kripura.
  Nëse je me humor të keq, ha çokollatë me 70% kakao.
  Dhe nëse do të mbash urinë nën kontroll ha një dardhë.

  Other Articles

  spot_img

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  spot_imgspot_img