Sunday, December 3, 2023
More
  Nëse përtoni të fshini “makeup-in” sonte, ju themi ne disa hapa të shkurtër!

  Kujdesi i lëkurës është i rëndësishëm edhe në darkë. Ju duhet ta konsideroni trajtimin e saj si një mini spa përmes këtyre hapave:

  • larja e make-up,
  • duke e freskuar dhe qetësuar fytyrën tuaj me kremra
  • vendosja e maskës për fytyrën për të qetësuar dhe pakësuar puçrat dhe inflamacionin.

  Kur flini me fytyrë të pastër ju do të ndiheni të bukur dhe të vetëdijshëm që do të dukeni më të freskët në mëngjes, pa qenë e nevojshme të vendosni shumë make-up për të mbuluar rrathët e syve që ju bëjnë të ndiheni në siklet./beautyfairalbania.al

  Other Articles

  spot_img

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  spot_imgspot_img