Sunday, December 3, 2023
More
  Këto maska do t’i zhdukin rrathët e zinj të syve si me magji!

  Rrathët e syve, sytë e fryrë e të lodhur nga kompjuteri janë një problem i zakonshëm i ditëve të sotme.

  Për të shmangur problemet që mund të krijohen, e rëndësishme është që zona poshtë syve të jetë sa më e hidratuar.

  - Advertisement -

  Prandaj zgjidhja perfekte janë “eye pad mask”.

  Me ftohtësinë e saj zvogëlon menjëherë ënjtjen, jep hidratim dhe gjallëri rreth syve.

  I qetëson zonën përreth syve dhe është i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.

  Other Articles

  spot_img

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  spot_imgspot_img